Hej! Jak co wtorek dodaję zdjęcia Klaudii w moich stylizacjach, tym razem mam dla Was niespodziankę w postaci video! Zapraszam Was do oglądania nowego lookbook’a z Klaudią w moich stylizacjach, piszcie co sądzicie ? : )

Zobacz również

 • Ml

  Radek na tak znano osobę w Polsce i w niektórych miejscach na świecie jako jesteś , nie powinieneś za przeproszeniem się tak błaźnić, 2-3 lata góra ludzie zapomno o tobie, bo tak naprawdę nic nowego się nie dowiadujemy. a ludzie żeby śledzili jakoś znano osobę musza mieć ciekawość a ubrania jak się ubrać daj spokój, so profesjonalne europejskie strony internetowe
  a ta żuta koszulka jeszcze do tej szarej kurtki daj spokój ;), ale i tak cię podziwiam bo dałeś radę w top model a nie jako projektant mody/ stylista a ten kto się zna to dobrze wie ze to nie to samo.
  Pozdrowienka

  • to tylko twoje zdanie : )

  • Dagmara

   ML, nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek wziął sobie do serca Twoją opinię, jeżeli nawet nie potrafisz poprawnie napisać słowo „żółty”.

 • Kamila

  Nie zgadzam się.
  Radek się wcale nie błazni.
  Moda to też hobby i tez ludzie się nią interesują a jak ty nie to tw problem.
  Ja Radka baaardzo podziwiam jest dla mnie wzorem
  i nwm jak ty ale ja się bardzo dużo dowiedziałam o modzie z tego bloga.
  Takto nawet nie spoglądał am jak się ubieram ale dzięki temu blogowi spojrzałam na mój styl ubierania z innej strony i bardzo dużo rzeczy mi się przydało których się tu dowiedziałam.
  I mam nadzieje że Radka kiedyś spotkam 🙂 bo jest moim ulubionym blogerem
  Pozdrawiam ^^

 • Kamila

  przecież każdy ma prawo prowadzić bloga i pokazywać na nim swoją interpretację mody, ja lubię oglądać tą Radka i za 2-3 lata też będę oglądała 😉

 • Marysia

  Bardzo mi się podobało ! ! Śliczna kurtka ! <3