Przeglądając zagraniczne trendy oraz uliczną modę zauważyłem tendencję do zakładania dwóch koszul jednocześnie, bardzo mi się to spodobało, więc spróbowałem wystylizować Klaudię w podobny sposób.
Latex w tym sezonie to hit numer jeden. Latexowe spodnie, buty, kombinezony, czy płaszcze. Połączenie eleganckich męskich koszul z rockowymi spodniami wygląda naprawdę ciekawie. Co myślicie o takim mixie?

fot. Mateusz Grzelak modelka Klaudia Kupiec

koszule – zara man
spodnie – zara
buty – mango

Zobacz również

 • .

  fajnie oglądało się dzisiejsze snapy i życzę ci aby ta strona stała się prawdziwą platformą (już i tak nie wygląda jak blog tylko profesjonalna modowa strona). a może kiedyś stworzysz z niej nawet magazyn?

  • bardzo Ci dziękuję za miłe słowa, dzięki Wam tak naprawdę mam motywację, aby to wszystko prowadzić : )

 • Anastasia Stachurska

  Mam Sprawę i tylko ciebie moge się poradzić. … Mam tylko 160 cm wzrostu… Wszyscy uważają ze mam idealna figure i praktycznie wszystko co do modelingu potrzebne.. Ale według mnie mój wzrost jest nie oodpowiedni. chociaż często koleżanki podaja mi przykłady kobiet ktore także są niskie a jednak są modelkami np. Kim Kardashian 🙂

  • hmm wiesz, kim kardashian jest bardziej celebrytką niż modelką, w modelingu 173 to takie minimum, jeśli jesteś młoda to będziesz jeszcze rosła, spróbuj z foto modelingiem, albo zgłoś się do agencji, często niestety wzrost jest ogromnym problemem nawet jeśli ktoś jest super piękny.

 • Hmmmm mi osobiście, tak pół przez pół podeszły te dwie koszule, całość fajnie wygląda, ale jednak 🙂

  • w sumie nie każdemu to się podoba, przygotuję podobną stylizację, może nie jesteś przekonana przez to, że było trochę ciemno i nie mieliśmy zbyt dużo czasu na zdjęcia, jednak przygotuję wpis z trendami właśnie w tej tematyce, żebyś mniej więcej zobaczyła jak to fajnie wygląda : )

 • Acton Naq

  Awesome 🙂
  Regards
  Walkindiscount.com